Responsive Reklam Alanı


Ülkemizin değer üreten markası TÜMOSAN, bayileriyle bir araya geldi. TÜMOSAN satış ve yedek parça bayileri ile yetkili servislerin katıldığı bu büyük buluşmada, markanın daha da ileriye taşınması için ortak kararlar belirlendi.

Bayilerin, görüş ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda, yılın değerlendirilmesi yapılırken 2010 yılına ilişkin hedefler de gözden geçirildi. Bir önceki yılın en başarılı bayileri ödüllendirildi.

Otuzu aşkın markanın bulunduğu Türkiye traktör pazarında şuan ikinci sırada yer alan TÜMOSAN’ı daha ileri taşımanın müşteri memnuniyeti ve sadakatinden geçtiği ve bu sebeple bayilerin hizmet anlayışının ve performanslarının önemli olduğu vurgulandı.

Özelleştirme sonrası hızlı bir ivme kazanan ve 500 Büyük Sanayi kuruluşları arasına girmeyi başaran TÜMOSAN, gerek ülke genelindeki yapılanması gerekse yurt dışı pazarlardaki distribütörlükleri ile yoluna hızla devam etmektedir.

TÜMOSAN yetkilileri toplantıda bundan sonra da kararlı adımlarla devam edeceklerini ve yapılan yatırımlar ve modernizasyon çalışmaları ile önce ülkemizin traktör ve motor ihtiyacını büyük oranda karşılayacaklarını sonrasında mevcut ihracat rakamlarını, ürün satışını tüm dünyaya genişleteceklerini belirtmişlerdir.

Yerel ve kendi kaynaklarına güvenen, bu kaynaklara öncelik veren bir marka olarak TÜMOSAN, tüm bu hedefleri ülkemizdeki mevcut mühendislik potansiyeli ve kendi işgücü ile gerçekleştirmeyi tercih etmekte, çalışmalarını bu doğrultuda yönlendirmektedir.


Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Çevre Dostu TÜMOSAN Traktörler Çiftçiyle Buluştu! TÜMOSAN 11. Uluslararası Yanma Sempozyumuna Katılmıştır
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Ekonomi ve İş Dünyası