28
Aralık

TÜMOSAN Bayileri Antalya Kemer’de Buluştu

Yazan: admin  |  Kategori: Tarım Haberleri  |  Okunma: 5.284 views

Ülkemizin değer üreten markası TÜMOSAN, bayileriyle bir araya geldi. TÜMOSAN satış ve yedek parça bayileri ile yetkili servislerin katıldığı bu büyük buluşmada, markanın daha da ileriye taşınması için ortak kararlar belirlendi.

Bayilerin, görüş ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda, yılın değerlendirilmesi yapılırken 2010 yılına ilişkin hedefler de gözden geçirildi. Bir önceki yılın en başarılı bayileri ödüllendirildi.

Otuzu aşkın markanın bulunduğu Türkiye traktör pazarında şuan ikinci sırada yer alan TÜMOSAN’ı daha ileri taşımanın müşteri memnuniyeti ve sadakatinden geçtiği ve bu sebeple bayilerin hizmet anlayışının ve performanslarının önemli olduğu vurgulandı.

Özelleştirme sonrası hızlı bir ivme kazanan ve 500 Büyük Sanayi kuruluşları arasına girmeyi başaran TÜMOSAN, gerek ülke genelindeki yapılanması gerekse yurt dışı pazarlardaki distribütörlükleri ile yoluna hızla devam etmektedir.

TÜMOSAN yetkilileri toplantıda bundan sonra da kararlı adımlarla devam edeceklerini ve yapılan yatırımlar ve modernizasyon çalışmaları ile önce ülkemizin traktör ve motor ihtiyacını büyük oranda karşılayacaklarını sonrasında mevcut ihracat rakamlarını, ürün satışını tüm dünyaya genişleteceklerini belirtmişlerdir.

Yerel ve kendi kaynaklarına güvenen, bu kaynaklara öncelik veren bir marka olarak TÜMOSAN, tüm bu hedefleri ülkemizdeki mevcut mühendislik potansiyeli ve kendi işgücü ile gerçekleştirmeyi tercih etmekte, çalışmalarını bu doğrultuda yönlendirmektedir. Yazının Etiketleri  

Yorum yapın

Ekonomi ve İş Dünyası