Responsive Reklam Alanı


HİBE DESTEĞİ ALMAYA HAK KAZANAN

YATIRIMCILARIMIZIN DİKKATİNE

        Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Makine ve Ekipman Alımlarının Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2013/27) çerçevesinde; 9. Etap makine ekipman desteklemesi için yapılan başvurular, değerlendirilmiş olup ilimize ayrılan bütçe doğrultusunda hibe almaya hak kazananlar belirlenmiştir.

          Kazananların(asil), yedeklerin ve iptal edilenlerin isim listeleri İl/İlçe Müdürlükleri web sitesi ile ilan panolarında görülebilir. Listeler, 23/08/2013 – 02/09/2013 tarihleri arasında ilan edilecektir.

Hak kazanan yatırımcılarımızın;

  • ·         Desteklemeden faydalanabilmesi  için hibe sözleşmesi imzalaması ön koşuldur.
  • ·         Hibe sözleşmesi imzalamak için aşağıda belirtilen tarihler arasında İlçe Müdürlüklerine müracaat etmesi gerekmektedir.
  • ·         Belirtilen süre içerisinde hibe sözleşmesi imzalamamaları halinde hibe desteğinden yararlanamazlar.
  • ·         Hibe sözleşmesi imzalayıp mal alımından vazgeçen yatırımcıların yerine yedek listeden yatırımcı çağırılmayacaktır.
  • ·         Kazananlar(asil) listesinde ismi olup, desteklemeden vazgeçen çiftçilerimizin yukarıda belirtilen tarihlerde müracaat ettikleri İlçe Müdürlüklerine dilekçe vermeleri halinde yedek listeden yatırımcı çağrılıp sözleşme imzalanabilecektir.
  • ·         Hibe sözleşmesi imzalayan ve sonrasında mal alımından vazgeçen yatırımcılar, 2 yıl süre ile hibe desteğinden faydalanamazlar

Hibe Sözleşmesi İmzalama Tarihi: 03/09/2013- 06/08/2013 tarihleri    arasında

Sözleşme İmzalanacak Yer: Başvuru yapılan İlçe Gıda Tarım ve  Hayvancılık Müdürlükleri

9. Etap Makine Ekipman Desteklemesi Sonuçları için tıklayınız


Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Buda Çiftçi Style Kısmet 58 e Dörtçeker Platformlu Traktör Özellikleri
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Ekonomi ve İş Dünyası