Responsive Reklam Alanı


Hayvancılık mı; küçük arazili tarım mı? Yada büyük işletmeniz var, ara işlerinizde kullanmak için traktör lazım. Belki de bahçeniz var meyveleri taşımada kullanmak istiyorsunuz.  
 
Bu Yeni Küçük DEV’ler Türk Çiftçisi’nin ihtiyaçlarını karşılamaya geldi. Eğer John Deere’in sadece büyük işler için DEV’leri ürettiğini düşünüyorsanız bir de 5E Serisini inceleyin. Küçük olduğuna bakmayın çünkü yeni 5E Serisi, DEV’leri yaratan mühendislik tecrübesi ve teknolojisi ile üretilmiştir.  
 
 5E Serisi Traktörler

İşte Küçük DEV’in Büyük Özellikleri
 
   

  • Servis kolaylığı sağlayan tek parça arkaya tam açılabilir kaput
  • Stage (Euro) IIIA Emisyon seviyesinde 2,9 litre 3 silindirli John Deere PowerTech M Motor
  • Turboşarj beslemeli; Intercooler ve Viskoz Fanlı Soğutma Sistemi
  • 55, 65 ve 75 hp güçlerinde üç farklı model, TekÇeker (2WD) ve ÇiftÇeker (4WD) iki tip ön aks
  • Her iki taraftan da inip-binmeyi kolaylaştıran, ergonomik kontrol ve kumanda yerleşimine sahip ve daha düşük gürültü seviyesi için izole edilmiş platform
  • Lastik gürültüsünün sürücü kulağına gelmesini engellemek ve ıslak koşullarda platforma su ve çamurun sıçramasını önlemek amacıyla tasarlanan RTM çamurluk
  • ÇiftÇekerlerde (4WD) standart olarak sunulan Radyal Lastikler
  • Orijinal John Deere Ön Yükleyicileri ile tam uyum
  • Traktörün ortasında platform altında yer alan ve ön yükleyici montajına kolaylık sağlayan, ortadan doldurulabilir, ihtiyaç anında kolayca boşaltılabilir yakıt tankı
 
   
5E Serisinin tüm modelleri 3 silindirli 2,9 litrelik Turbo/Intercooler PowerTech M motorlara sahiptir. Entegre turboşarj ve intercooler yanma odalarındaki hava yoğunluğunu arttırarak daha verimli yanma ile hem daha fazla güç elde etmekte hem de güce oranla daha az yakıt tüketmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede her yanmada daha fazla güç elde edilmektedir.  
 
Yeni 5E Serisi traktörler hem çiftçekerlerde hem de tekçekerlerde 9 ileri-3 geri vites seçeneği sunmaktadır. Tüm vitesler traktör hareket halindeyken daha yumuşak vites geçişleri için sekronize edilmiştir. Vites geçişleri kuru tip dual serametalik balatalı debriyaj ile gerçekleştirilmektedir. Frenleme ise yağ banyolu, hidrolik kumandalı, kendinden ayarlık disk frenlerle yapılmaktadır.  
 
Tüm 5E Serisi hidrolik sistemleri 46 l/dak hidrolik debi sağlayan açık merkez tahrikli tandem dişli pompa ile desteklenmektedir. Arkada standart olarak sunulan çift etkili tek SCV platform içerisinde bulunan kollar sayesinde rahat ve hassas bir şekilde kontrol edilmektedir. Ayrıca ön yükleyici uygulamaları için yine sürücü koltuğunun sağ tarafına joystick konumlandırılabilir.  
 
 

 

 


Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Steyr Traktör Tanıtım Videosu İzle [HQ] Erkunt Servet 80T Resimleri
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Ekonomi ve İş Dünyası