Responsive Reklam Alanı


Sizlere bahçelerinizde yüksek verimlilikle kullanabileceğiniz, çalışma koşulları nedeniyle ağaçlarınıza ve en önemlisi ürünlerinize zarar vermeyecek ölçüsel özelliklere sahip TT Serisi Bahçe Versiyonunu sunuyoruz.

TTB Serisi’nin 50, 55, 65 ve 72 HP güçlerinde tekçeker ve çiftçeker modelleri bahçeleriniz için tasarlandı.

Ağaç altı çalışmalarına uygun modern kaporta, yüksek performans sunan motor, etkin güç transferi sağlayan transmisyon, rakipsiz hidrolik sistem, çiftçeker modellerde bulunan otomatik ön diferansiyel kilidi ve tam bağımsız kuyruk mili sistemi gibi özelliklere sahip TT Serisi Bahçe Versiyonu sizlere New Holland güvencesi ile sunuluyor.

Teknik Tablo


Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
New Holland TDS Serisi New Holland TD5000B Serisi Yeni Model
1 Yorum
  1. Yazar
    ŞÜKRÜ

    BEN YAKLAŞIK OLARAK 6 AY KADAR ÖNCE BU TRAKTÖRÜ ALDIM FAKAT ALDIĞIM İLK HAFTA BOZULDU GERİ VİTESE GEÇMEDİ, EPEYBİ UĞRAŞTAN SONRA KENDİ İMKANLARIMIZLA SERVİSE GİTTİK YAPTIKLARINI SÖYLEDİLER FAKAT AYNI HATAYI YAPMALARINA RAĞMEN 3 DEFA YAPTI VE TRAKTÖRÜN KUYRUK MİLİ GEÇMİYOR. YANİ BU TRAKTÖR TAM BİR BAŞ BELASI ALDIĞIMA ALACAĞIMA BİN PİŞMAN OLDUM KESİNLEK TAVSİYE ETMİYORUM, YETKİLİLERE DURUMU ANLATIYORUM FAKAT KİMSE İLGİLENMİYOUR. SAKIN ALMAYIN YOKSA BENİM GİBİ BİN PİŞMAN OLURSUNUZ. ARAŞTIRDIM BÜTÜN NEVHOLLAND TRAKTÖRLERDE AYNI SORUN VARMIŞ. REZİL BİR TRAKTÖR BEŞ PARA ETMEZ.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Ekonomi ve İş Dünyası